Młodzi melomani: Księżniczka Muzalinda w Królestwie św. Mikołaja


Niedziela, 09 grudnia 2018, godz. 12:00
Bilety 20, 10 zł
Sala koncertowa FL

Księżniczka Muzalinda w królestwie św. Mikołaja

 

Ewa Szawłowska – scenariusz i reżyseria
Monika Polaczek-Przestrzelska – opracowanie muzyczne
Ewa Szawłowska – Muzalinda i inne postacie

Monika Polaczek-Przestrzelska – fortepian
Marcin Lemiszewski – instrumenty perkusyjne

 

Księżniczka Muzalinda opuszcza swoje królestwo i wybiera się w niezwykłą podróż do Laponii – krainy Świętego Mikołaja. Podczas tej niezwykłej wyprawy dzieci dowiedzą się, jak działa poczta świętego Mikołaja, kto mu pomaga pakować prezenty i jak wygląda jego zaprzęg ?

 

Koncerty dla dzieci w Filharmonii Lubelskiej są cyklicznym wydarzeniem  skierowanym do młodej lubelskiej publiczności, rozpoczynając od tych naj-najmłodszych. Promujemy  ideę, że na kontakt z wartościową muzyką nigdy nie jest za wcześnie, a przyzwyczajenia słuchowe i udział w kulturze od najmłodszych lat kształtuje  kolejne pokolenia świadomych odbiorców muzyki.  Podczas niedzielnych spotkań młodzi melomani mają możliwość słuchania muzyki wokalnej i instrumentalnej, a także aktywnego udziału w wykonywaniu muzyki poprzez grę na instrumentach czy wspólny śpiew.   Familijne spotkania z muzyką odbywają się w niedzielne przedpołudnia w sali koncertowej Filharmonii Lubelskiej.

MŁODZI MELOMANI - to melomani w wieku od 4-12, którzy w ślad za dorosłymi, rodzicami- opiekunami, zasiądą na widowni aby wejść w przestrzeń dojrzałego odbiorcy muzyki. Udział w koncercie nie jest jednak pozbawiony interakcji z prowadzącą i z muzykami. Młodych Melomanów zapraszamy na koncerty w niedziele na godz. 12:00

Rezerwacja biletów na Lub-smyki i na koncerty Młodzi Melomani:
online: www.filharmonialubelska.pl
81 53-15-112, 81 53-15-118
e-mail: bilety@filharmonialubelska.pl

 

Partner Filharmonii