Koncerty impresaryjne

►Poniedziałek, 23 września, godz. 19.00
   Zewnętrzny organizator: Pastora Galván

►Piątek, 4 października, godz. 19.00
   12 Tenorów i Diva z Orkiestrą Symfoniczną

►Sobota, 5 października, godz. 18.00
   Żukowska/Korycki/Ballady na dwa serca...

►Wtorek, 8 października, godz. 19.00
   Leszek Możdżer w projekcie Symphosphere

►Sobota, 12 października, godz. 18.00
   Mikromusic z Dolnej Półki

►Niedziela, 13 października, godz. 18.00
   Raz Dwa Trzy

►Wtorek, 15 października, godz. 19.00
   Zewnętrzny organizator: Narodowa Perła Gruzji

►Sobota, 19 października, godz. 18.00
   Stare Dobre Małżeństwo

►Niedziela, 20 października, godz. 16.00
   Kabaret Hrabi

►Niedziela, 20 października, godz. 19.00
   Kabaret Hrabi

►Poniedziałek, 21 października, godz. 19.00
  
Zewnętrzny organizator: Dżem

►Wtorek, 22 października, godz. 19.00
  
Zewnętrzny organizator: Pod dachami Paryża/ Grand Orkiestra z Odessy

►Niedziela, 3 listopada, godz. 18:00
   Marcin Wasilewski Trio

►Niedziela, 10 listopada, godz. 18.00
  
Zewnętrzny organizator: Grubson sentymentalnie

►Poniedziałek, 11 listopada, 11.00
   A to Polska właśnie!

►Poniedziałek, 11 listopada, godz. 19.00
  
Zewnętrzny organizator: Maciej Maleńczuk

►Sobota, 16 listopada, godz. 20.00
  
Zewnętrzny organizator: Stanisław Soyka

►Niedziela, 17 listopada, godz. 18.00
  
Zewnętrzny organizator: Gdybym był bogaczem/ Operetka Kijowska

►Niedziela, 24 listopada, godz. 18.00
   Michał Bajor

►Piątek, 29 listopada, godz. 19.00
  
Zewnętrzny organizator: Andrzejkowe Show Operetkowo-Musicalowe

►Sobota, 30 listopada, godz. 18.00
   Marcin Wyrostek Symfonicznie

►Niedziela, 1 grudnia, godz. 17.00
  
Zewnętrzny organizator: „Cudowna terapia”/ spektakl teatralny

►Niedziela, 8 grudnia, godz. 18.00
  
Zewnętrzny organizator: 10 Tenorów

►Niedziela, 15 grudnia, godz. 17.00
   Lubelska Federacja Bardów

►Niedziela, 5 stycznia, godz. 18.00
  
Zewnętrzny organizator: Lubelska Noworoczna Gala Operetkowo-Musicalowa/ Operetka Kijowska

Sobota, 18 stycznia 2020, godz. 18.00
   Zewnętrzny organizator: Orchester 1756 Salzburg – Tournée

Sobota, 25 stycznia 2020, godz. 17.00
   Wielka Gala Straussowska

Niedziela, 26 stycznia 2020, godz. 17.00
   Piotr Bałtroczyk

Niedziela, 2 lutego 2020, godz. 18.00
   W rytmie kubańskiej fiesty: Rey Ceballo & Tripulacion Cubana

Sobota, 15 lutego 2020
   Zewnętrzny organizator: Tanga, czardasze, walce

Niedziela, 16 lutego 2020, godz. 18.00
   Krzysztof Daukszewicz

Niedziela, 8 marca 2020, godz. 18.00
   Voo Voo

Czwartek, 19 marca 2020, godz. 19.00
   Zewnętrzny organizator: Chór Piatnicki

Niedziela, 22 marca 2020, godz. 17.00
   Zewnętrzny organizator: 10 Tenorów – Nowy Program

Niedziela, 29 marca 2020, godz. 18.00
   Zewnętrzny organizator: Piaskowy Koncert Muzyki Filmowej

Sobota, 4 kwietnia 2020, godz. 18.00
   Lao Che

Niedziela, 5 kwietnia 2020, godz. 18.00
   Stare Dobre Małżeństwo

Niedziela, 19 kwietnia 2020, godz. 17.00
   Ballady Bułata Okudżawy

Niedziela, 26 kwietnia 2020, godz. 17.00
   Edyta Geppert