KONCERTY MUZYKI FILMOWEJ! 10–11 GRUDNIA 2021

Już 10 i 11 grudnia zapraszamy Państwa do Filharmonii Lubelskiej na koncert muzyki filmowej!

W programie koncertu pojawią się ścieżki dźwiękowe do arcydzieł światowego kina. Któż bowiem nie zna takich filmów jak wyciskający łzy „Titanic”, „Gwiezdne wojny” czy „Harry Potter i kamień filozoficzny”. Stworzona na ich potrzeby muzyka miała olbrzymi wpływ na współczesną popkulturę. O ich wielkość świadczą, chociażby miliony sprzedanych płyt ze ścieżką dźwiękową oraz ogrom nagród, które otrzymały (Oscary, Złote Globy czy Grammy). Warto zwrócić również uwagę kto napisał tak przepiękną muzyką, a są to istne ikony muzyki filmowej: James Horner („Titanic”) oraz John Williams („Gwiezdne wojny”, „Harry Potter”)

Muzyka z filmów „Śmierć w Wenecji” oraz „Miłość Elwiry Madigan” to zgoła odmienna historia. Do stworzenia ich ścieżki dźwiękowej wykorzystano bowiem kompozycje takich twórców jak G. Mahler, L. v. Beethoven, F. Lehár czy W.A. Mozart.

10 grudnia 2021 roku
Koncert muzyki filmowej

11 grudnia 2021 roku
Koncert muzyki filmowej

UWAGA!
Sprzedaż biletów online ograniczona do 50% zajętości sali. Do ogólnej puli słuchaczy nie wlicza się jednak osób posiadających paszport covidowy, z tej racji w sali koncertowej może przebywać jednocześnie więcej niż 50 % osób.

Ponad ten limit bilety mogą zakupić wyłącznie osoby posiadające paszport covidowy. Sprzedaż taka odbywa się wyłącznie w kasie filharmonii za okazaniem odpowiedniego dokumentu. W przypadku braku wolnych miejsc przy zakupie online zapraszamy do kontaktu z kasą.

BILETY WCIĄŻ DOSTĘPNE W KASIE FILHARMONII DLA POSIADACZY CERTYFIKATU COVID!

×
×

Koszyk

Skip to content