SYLWESTER W FILHARMONII LUBELSKIEJ! – MACIEJ NIESIOŁOWSKI „W KRAINIE CZARDASZA”

Zapraszamy Państwa do uczestnictwa w wyjątkowym, sylwestrowym koncercie „W krainie czardasza”, który odbędzie się w Sali Filharmonii o godzinie 18.00. Atmosfera sylwestrowego balu to propozycja dla każdego, kto chce, aby ostatni wieczór w starym roku spędzić w niezwykłych okolicznościach z towarzystwem szampana i pięknej muzyki.
Wieczór ten wypełni głównie muzyka operetkowa najbardziej znanych mistrzów tego gatunku wraz z ich najbardziej rozpoznawalnymi utworami, które z pewnością Państwo znają. Na estradzie Filharmonii pojawią się wybitne śpiewaczki – Anita Maszczyk (sopran) i Wioletta Białk (sopran). Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii Lubelskiej zadyryguje Maciej Niesiołowski.

W programie znajdą się dzieła takich kompozytorów jak m. in. J. Strauss, J. Brahms, Ch. Gounod, J. Offenbach, V. Monti czy I. Kálmán.

 

UWAGA!
Sprzedaż biletów online ograniczona do 30% zajętości sali. Do ogólnej puli słuchaczy nie wlicza się jednak osób posiadających paszport covidowy, z tej racji w sali koncertowej może przebywać jednocześnie więcej niż 30% osób. Ponad ten limit bilety mogą zakupić wyłącznie osoby posiadające paszport covidowy. Sprzedaż taka odbywa się wyłącznie w kasie filharmonii za okazaniem odpowiedniego dokumentu.

×
×

Koszyk

Skip to content