Grażyna Brodzińska w Filharmonii Lubelskiej. Koncert przeniesiony na 24 września!

Szanowni Państwo,

data koncertu uległa zmianie na 24 września 2022 roku. Dotychczas zakupione bilety ZACHOWUJĄ WAŻNOŚĆ. Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Informujemy, iż zgodnie z regulaminami zakupu biletów online i w kasie filharmonii mogą Państwo zwrócić zakupione wcześniej bilety w następujący sposób:

a) w przypadku zakupu online Filharmonia nie zwraca środków automatycznie. Aby dokonać zwrotu należy poinformować kasę Filharmonii dzwoniąc na nr 81 53 15 112 lub pisząc na adres bilety@filharmonialubelska.pl. Filharmonia zwraca środki na konto, z którego otrzymała płatność, w terminie 30 dni roboczych, bez uwzględnienia opłaty manipulacyjnej,

b) w przypadku zakupu biletów w kasie Filharmonii zwrot dokonuje się wyłącznie w kasie. Zwrotu można dokonać wyłącznie do dnia wydarzenia. Wszelkie informacje mogą Państwo uzyskać pod numerem 81 53 15 112 lub mailowo na adres bilety@filharmonialubelska.pl. W przypadku zwrotu w kasie Filharmonii należy mieć ze sobą bilet w formie fizycznej.

Grażyna Brodzińska to artystka, której nikomu chyba nie trzeba przedstawiać. Legenda polskiej sceny operetkowej, musicalowej i operowej, aktorka. Lubelska publiczność będzie mogła uczestniczyć w wyjątkowym koncercie z udziałem śpiewaczki, której towarzyszyć będzie Orkiestra Filharmoników Lubelskich pod batutą Wojciecha Rodka.

W repertuarze znajdą się perełki muzyki operetkowej, musicalowej i popularnej, w tym m.in. duet „Usta milczą, dusza śpiewa” z operetki „Wesoła wdówka” F. Lehara, „O sole mio”, „Upiór w operze”, czy „Besame mucho”. Artystce towarzyszyć będą wyjątkowi soliści – Marcin Jajkiewicz (tenor) oraz Jakub Milewski (baryton).

Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Lubelskiej
Grażyna Brodzińska – sopran
Marcin Jajkiewicz – tenor
Jakub Milewski – baryton
Wojciech Rodek – dyrygent
Paweł Gabara – słowo o muzyce

Kup bilet na 24.09.2022

 

×
×

Koszyk

Skip to content