Grażyna Brodzińska – KONCERT ODWOŁANY

sobota: 24 września 2022
godz. 19:00 - Sala Koncertowa FL

Z przyczyn niezależnych od Filharmonii koncert został odwołany. Za zaistniałą sytuację serdecznie Państwa przepraszamy

Informujemy, iż zgodnie z regulaminami zakupu biletów online i w kasie filharmonii bilety będą zwracane na następujących warunkach:

a) w przypadku zakupu online Filharmonia zwraca środki automatycznie na rachunek bankowy lub kartę kredytową, z której płatność została dokonana, w terminie do 30 dni roboczych (od 15 czerwca 2022 roku), bez uwzględniania opłaty manipulacyjnej. Bilety niewykorzystane, które utraciły ważność nie podlegają zwrotowi ani wymianie na bilety na inne wydarzenia.

b) w przypadku zakupu poprzez przelew tradycyjny Filharmonia zwraca środki automatycznie na nr rachunku, z którego płatność została dokonana,

c) w przypadku zakupu biletów w kasie Filharmonii zwrot dokonuje się wyłącznie w kasie Filharmonii. Zwrot biletów odbywa się poprzez wypełnienie specjalnego formularza dotyczącego
zwrotu biletu, dostępnego w Kasie Filharmonii. Podstawą do zwrotu biletu zakupionego w Kasie jest bilet z paragonem, w przypadku zagubienia paragonu osoba zwracająca bilet zobowiązana jest do wypełnienia specjalnego oświadczenia o zagubieniu paragonu, dostępnego w Kasie Filharmonii. Filharmonia zwróci cenę biletu gotówką w Kasie na podstawie okazanego dowodu zakupu.
W przypadku płatności kartą płatniczą, kredytową lub debetową, zwrot należności następuje na ten sam nr rachunek bankowy, z którego została dokonana płatność. Zwrotu należności na kartę płatniczą, kredytową lub debetową można dokonać jedynie właścicielowi karty.

d) w przypadku zakupu biletu na fakturę przy dokonywaniu zwrotu należy okazać fakturę VAT potwierdzającą zakup biletu. Brak ww. dokumentu uprawnia pracownika Filharmonii do odmowy przyjęcia zwrotu biletu. W przypadku, gdy nabycie biletu w Kasie zostanie potwierdzone fakturą VAT, podstawą do zwrotu biletu jest akceptacja nabywcy do otrzymania od Filharmonii korekty faktury VAT.

Wszelkie informacje mogą Państwo uzyskać pod numerem 81 53 15 112 lub mailowo na adres bilety@filharmonialubelska.pl. W przypadku zwrotu w kasie Filharmonii należy mieć ze sobą bilet w formie fizycznej.

 

×
×

Koszyk

Skip to content