„Sezon Lublin” zaprasza do gry! Otrzymuj naklejki i wymieniaj je na nagrody!

Tegoroczna 11. edycja Sezonu Lublin potrwa do 31 października. W tym czasie turyści i mieszkańcy mogą wziąć udział w zabawie z nagrodami. Uczestnik, który kupi określone produkty lub usługi u partnerów akcji, otrzyma każdorazowo naklejki do zbierania w specjalnym karnecie. 10 naklejek upoważnia do otrzymania certyfikatu „Przyjaciela Lublina”, natomiast za 30 zebranych naklejek mieszkańcy otrzymają certyfikat „Znawcy Lublina”. Certyfikat upoważnia do odbioru nagród rzeczowych, zróżnicowanych w zależności od liczby zebranych naklejek – „Przyjaciel Lublina” otrzyma wysokiej jakości kubek termiczny z oryginalnym grawerem, zaś „Znawca Lublina” power bank o wysokiej pojemności, który z pewnością przyda się podczas wielogodzinnych wypraw turystycznych.

Za każdy zakupiony bilet na koncert organizowany przez Filharmonię Lubelską otrzymają Państwo naklejkę, którą należy umieścić na specjalnym karnecie dostępnym w kasie Filharmonii. Każdy bilet zakupiony przez internet również upoważnia do otrzymania naklejki w kasie Filharmonii.

Karnety do zbierania punktów wraz z pierwszą naklejką uczestnicy odbiorą u partnerów Sezonu Lublin 2022 oraz w Centrum Inspiracji Turystycznej przy ul. Jezuickiej 1-3. W tej lokalizacji uczestnicy akcji będą mogli także odebrać nagrody. Więcej informacji na temat wydarzenia, wraz z pełną listą partnerów znajduje się na stronie www.sezon.lublin.eu.

×
×

Koszyk

Skip to content