Wielka Gala Tenorów „Voci e Violini”

sobota: 3 grudnia 2022
godz. 19:00 - Sala koncertowa FL

POZOSTAŁE BILETY DO KUPIENIA W KASIE FILHARMONII

ŚPIEWACY OPEROWI, KAMERALIŚCI I WOKALIŚCI
META STRING QUARTET

Program: Znane arie operowe, pieśni neapolitańskie i przeboje muzyki rozrywkowej

Po kilkudziesięciu koncertach w Niemczech, „Voci e Violini” wracają do Polski!

Wzorem wiodących Oper Mediolanu i Verony zapraszamy wszystkich miłośników muzyki operowej i mocnych, męskich głosów, na wyjątkowy koncert, podczas którego na scenie operowi soliści i kameraliści spotkają się z laureatami muzycznych programów telewizyjnych „The Voice of Poland” i „Must Be the Music!”, aby wspólnie zabrać publiczność w prawdziwie magiczny świat muzyki. Akompaniować im będzie kwartet smyczkowy Meta String Quartet złożony z wybitnych instrumentalistek światowej sceny muzycznej, współpracujących na co dzień z największymi scenami i festiwalami w Europie i na świecie.

Repertuar Voci e Violini to nie tylko najbardziej znane i lubiane arie operowe czy pieśni neapolitańskie. To również przeboje muzyki rozrywkowej XX i XXI wieku: klasyka rocka, popu oraz piosenki filmowe – prawdziwie oszałamiająca kombinacja, która wywołuje najpiękniejsze odczucia artystyczne, dreszcz gęsiej skórki, a może i niekiedy… łzy wzruszenia?

Zapraszamy na emocjonujący wieczór muzycznych uniesień i emocji, po którym z pewnością zabiorą Państwo do domu same pozytywne wrażenia!

Czas trwania koncertu: ok. 120 min. w tym jedna przerwa.

×
×

Koszyk

Skip to content