Leszek_Mieczkowski

Koncert Karnawałowy

sobota: 28 stycznia 2023
godz. 17:00 - Sala koncertowa FL

BRAK WEJŚCIÓWEK

ORKIESTRA REPREZENTACYJNA STRAŻY GRANICZNEJ
WACŁAW WACŁAWIAK
IWONA CHRUŚLICKA
ANNA OZNER
NATALIA ZABRZESKA-BOROWIEC
MATEUSZ ZIÓŁKO
LESZEK MIECZKOWSKI

Program: Utwory m.in. A. Chaczaturiana, J. Straussa, K. Komedy, Z. Wodeckiego, A. Korzyńskiego, J. Wasowskiego, R. Lipko

 

 

Orkiestra Reprezentacyjna Straży Granicznej jest muzycznym ambasadorem Straży Granicznej w kraju i za granicą. Z powodzeniem i uznaniem prezentuje się na licznych krajowych oraz międzynarodowych festiwalach muzycznych. Reprezentuje Straż Graniczną w czasie najważniejszych uroczystości państwowych, okolicznościowych i religijnych. Bierze czynny udział w najważniejszych wydarzeniach artystycznych prezentując muzykę operową, operetkową, musicalową oraz rozrywkową. Swoim patriotycznym repertuarem podtrzymuje tradycje narodowe oraz przedstawia z muzycznym rozmachem bogatą historię polskości.

Orkiestra Reprezentacyjna Straży Granicznej poszczycić się może liczbą ponad 10 tysięcy koncertów entuzjastycznie oklaskiwanych przez wielomilionową widownię. Wielokrotnie uhonorowana nagrodami i wyróżnieniami. Orkiestra od wielu lat podejmuje współpracę ze znakomitymi wokalistami polskiej sceny estradowej, a w dorobku zespołu znajdują się nagrania kilkunastu płyt CD z muzyka klasyczną, regionalną i rozrywkową.

×
×

Koszyk

Skip to content