„Muzyką malowane” – nowy projekt Filharmonii w ramach grantu „Kultura bez barier”!

Miło Nam poinformować, iż wniosek Filharmonii Lubelskiej „Muzyką malowane” uzyskał grant w projekcie „Kultura bez barier” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020. Znalazł się on w czołówce ocenionych wniosków. Naszej Instytucji przyznano dofinansowanie w wysokości 100 465,00 zł. Projektu obejmuje szereg koncertów i warsztatów muzyczno-plastycznych skierowanych do osób z niepełnosprawnościami.

Celem projektu „Kultura bez barier” jest wypracowanie i wdrożenie nowego modelu zapewniania dostępności oferty i zasobów instytucji kultury dla osób z niepełnosprawnościami. Liderem projektu jest Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON).

Zmień język »