Czerwony wykrzyknik na czerwonym tle

Z przykrością informujemy, że osoba niezwiązana z Filharmonią Lubelską świadczy usługi koncertów edukacyjnych na terenie Województwa Lubelskiego

Szanowni Państwo,

Z przykrością informujemy, że osoba niezwiązana z Filharmonią im. Henryka Wieniawskiego w Lublinie (najprawdopodobniej były pracownik) świadczy usługi koncertów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży na terenie województwa lubelskiego, podszywając się pod podmiot, jakim jest Filharmonia. Czujemy się zobowiązani do poinformowania Państwa o tym fakcie, gdyż tego typu działalność nie ma żadnego związku z oferowanym przez nas programem artystycznym ani działalnością edukacyjną.

Pragniemy również podkreślić, że oferta ww. podmiotu nie jest fachowo opracowana przez kadrę Filharmonii, a osoby świadczące te usługi nie działają w porozumieniu i na rzecz Filharmonii. Wszelkie oferty zawierające określenie „koncerty edukacyjne filharmonii”, „filharmonia dla dzieci i młodzieży”, „filharmonia w szkole” i tym podobne zwroty, nieposiadające w stopce danych Filharmonii im. Henryka Wieniawskiego w Lublinie oraz podpisu pracownika Filharmonii wraz z pieczątką, stanowią próbę wprowadzenia Państwa w błąd i wykorzystania dobrego imienia i renomy naszej instytucji, o czym niniejszym pragniemy Państwa poinformować.

×
×

Koszyk

Skip to content