Ogłoszenie o naborze na stanowisko Głównego Księgowego

Ogłoszenie o naborze na stanowisko Głównego Księgowego.

Zakres obowiązków:

• Kierowanie całokształtem działalności podległego działu.
  • Monitorowanie i nadzorowanie aspektów księgowo-podatkowych związanych z działalnością Filharmonii.
  • Analiza, weryfikacja i uzgadnianie zapisów na kontach księgowych.
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych.
  • Sporządzanie oraz wysyłka rocznych i okresowych sprawozdań finansowych do US.
  • Przygotowywanie rozliczeń podatkowych, kontrola oraz wysyłka deklaracji podatkowych.
  • Przygotowywanie sprawozdań okresowych, planów finansowych oraz wykonania tych planów (Rb-N, Rb-Z).
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (ZUS, GUS, US, Banki).
  • Dekretowanie i księgowanie dowodów księgowych w module finansowo-księgowym.
  • Tworzenie raportów i zestawień.
  • Ścisła współpraca ze wszystkimi działami w Filharmonii.

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe kierunkowe ekonomiczne, preferowany kierunek rachunkowość.
  • Udokumentowane minimum 3 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w dziale księgowości.
  • Bardzo dobra znajomość przepisów ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych (CIT, VAT), ustawy o finansach publicznych.
  • Biegła znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office.
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność, komunikatywność.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

• Ciekawą i stabilną pracę w instytucji kultury.
  • Umowę o pracę (pierwsza umowa na czas określony).
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz poszerzenia kompetencji.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: kadry@filharmonialubelska.pl

CV można złożyć również osobiście w sekretariacie Filharmonii im. H. Wieniawskiego w Lublinie przy ul. M. Curie-Skłodowskiej 5.

Termin nadsyłania ofert upływa z dniem 17.03.2024 r.

Filharmonia im. H. Wieniawskiego w Lublinie zastrzega sobie prawo zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną wybranych kandydatów.

W przypadku zainteresowania rekrutacją prosimy o przesłanie CV wraz z oświadczeniem o wyrażeniu zgody, aby Filharmonia im. H. Wieniawskiego w Lublinie przetwarzała dane osobowe Kandydata umieszczone w dokumentach rekrutacyjnych oraz przedstawionych przez Kandydata podczas procesu rekrutacji wykraczające poza zakres określony przepisami prawa i niezbędny do zawarcia umowy o pracę. Kandydat oświadcza, że w każdej chwili może cofnąć udzieloną zgodę. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed cofnięciem zgody.

Do pobrania:

Plik Opis Wielkość pliku Pobrania