Fasada Filharmonii

Oferta pracy. Specjalista ds. kadr

OGŁOSZENIE O WOLNYM STANOWISKU PRACY

Filharmonia im. H. Wieniawskiego w Lublinie, ul. M. Curie-Skłodowskiej 5.

poszukuje kandydata na stanowisko:

SPECJALISTY ds. KADR

  • forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • wymiar czasu pracy: 1 etat.
  • miejsce wykonywania pracy: Filharmonia im. H. Wieniawskiego w Lublinie, ul. M. Curie-Skłodowskiej 5.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, prawa pracy lub pokrewne,
  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
  • doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji pracowniczej i administracji kadrowej,
  • umiejętność planowania i organizacji pracy,
  • doskonałe zdolności komunikacyjne i interpersonalne,
  • rzetelność, odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań,
  • znajomość systemów kadrowo-płacowych oraz pakietu MS Office,
  • umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu.

Główne obowiązki:

  • udział w tworzeniu i realizacji polityki kadrowej Filharmonii,
  • planowanie i analiza struktury zatrudnienia,
  • nadzór nad przestrzeganiem prawa pracy w Filharmonii,
  • prowadzenie ewidencji pracowników Filharmonii oraz wszelkiej dokumentacji pracowniczej,
  • projektowanie oraz realizacja szkoleń w ramach doskonalenia zawodowego,
  • administrowanie w imieniu pracodawcy wraz z organizacjami związkowymi Zakładowym Funduszem Świadczeń Socjalnych,
  • współpraca ze służbami ekonomicznymi, finansowymi i prawnymi w kształtowaniu polityki zatrudnienia,
  • ścisła współpraca z pracownikiem ds. zamówień publicznych w zakresie spraw prowadzonych w dziale.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:
– CV,
– zgoda kandydata na przetwarzanie danych osobowych przez Filharmonię im. H. Wieniawskiego w Lublinie, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu przedmiotowej rekrutacji.

Dokumenty prosimy składać w terminie do dnia 11.07.2024 r. na adres: Filharmonia im. H. Wieniawskiego w Lublinie, ul. M. Curie-Skłodowskiej 5, 20-029 Lublin (sekretariat) lub na adres e-mail: kadry@filharmonialubelska.pl

Filharmonia zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Do pobrania:

Plik Opis Wielkość pliku Pobrania
pdf Oferta pracy, Specjalista ds. kadr 114 KB 57
pdf Klauzula informacyjna 102 KB 38

Koszyk