Oferta pracy. Stanowisko ds. organizacyjno-biurowych

OGŁOSZENIE O WOLNYM STANOWISKU PRACY

Filharmonia im. H. Wieniawskiego w Lublinie, ul. M. Curie-Skłodowskiej 5.

poszukuje Kandydata na:

STANOWISKO ds. ORGANIZACYJNO-BIUROWYCH
– wymiar: 1 etat,
– miejsce wykonywania pracy: Filharmonia im. H. Wieniawskiego w Lublinie, ul. M. Curie-Skłodowskiej 5,
– forma zatrudnienia: umowa o pracę,
– praca również w weekendy.

Wymagania:
– wykształcenie wyższe,
– doświadczenie na podobnym stanowisku,
– bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office,
– biegłość w formułowaniu pism, notatek, protokołów,
– komunikatywność i miła aparycja,
– doskonałe umiejętności organizacyjne,
– dyspozycyjność, wysoka kultura osobista oraz dbałość o przestrzeganie tajemnicy służbowej,
– czynne prawo jazdy kategorii B,
wykształcenie średnie muzyczne oraz znajomość zagadnień związanych z zamówieniami  publicznymi będą dodatkowym atutem.

Główne obowiązki:
– koordynacja przepływu informacji i sprawnego obiegu dokumentów,
– nadzór nad obiegiem faktur,
– nadzór nad dokumentami oraz ich archiwizowanie,
– obsługa sekretariatu,
– obsługa systemu kancelaryjnego,
– ścisła współpraca z Działem Technicznym w zakresie zamówień publicznych,
– wspomaganie innych pracowników w obsłudze bieżących zadań.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:
– CV,
– oświadczenie Kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Filharmonię im. H. Wieniawskiego w Lublinie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu przedmiotowej rekrutacji.

Dokumenty prosimy składać w terminie do dnia 03.07.2024 r. na adres: Filharmonia im. H. Wieniawskiego w Lublinie, ul. M. Curie-Skłodowskiej 5, 20-029 Lublin (sekretariat) lub na adres e-mail: kadry@filharmonialubelska.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.

Do pobrania:

Plik Opis Wielkość pliku Pobrania
pdf Oferta pracy, Stanowisko ds organizacyjno-biurowych 105 KB 72
doc Klauzula informacyjna, Pracownik administracyjny 23 KB 57

Koszyk