Grażyna Brodzińska

Grażyna Brodzińska

Pierwsza Dama Polskiej Sceny Muzycznej. Króluje na scenie i podbija serca publiczności na całym świecie. Perfekcyjna w każdym geście. Prezentując najwyższy kunszt sztuki wokalnej, swoim repertuarem obejmuje zarówno klasykę, musical jak i światowe przeboje z gatunku różnych nurtów muzycznych. Zachwyca widzów głosem, elegancją i temperamentem.

Poza sceną wielbicielka prawdziwej włoskiej kawy, wiedeńskiego strudla i nalewki z pigwy. Kolekcjonerka przepisów kulinarnych, z których rzadko korzysta.  Urokliwa, obowiązkowa, prawdziwa dusza towarzystwa. Bez problemu poradzi sobie z wymianą koła w samochodzie, jak i z zepsutym kranem pod warunkiem, że zrobi to ktoś inny. Nie straszne jest jej pływanie z rekinami, jeżeli jest to rejs transatlantykiem, za to panicznie boi się myszy! Rozważna? Niekoniecznie… Zawsze uśmiechnięta. Kocha ludzi, zwierzęta, dalekie podróże, romantyczne wschody i zachody słońca. Cieszy ją każda drobnostka i jak każda kobieta uwielbia otrzymywać kwiaty oraz chodzić na zakupy. U innych najbardziej ceni szczerość i prostolinijność.

Jak powiedział Bogusław Kaczyński: „Jej pojawienie się na scenie wywołuje dreszcz emocji, a potem burzę oklasków. Potrafi ona, jak nikt inny, wzruszać i bawić, ujmuje nowoczesnością interpretacji i teatralną prostotą, lecz kiedy trzeba zniewala należnym gatunkowi patosem. Dodatkowo potrafi obnosić po scenie swoje przepiękne suknie z maestrią godną największych”.

„Grażyna Brodzińska to gwarant jakości. Jej perfekcja, jej mistrzostwo, jej sceniczna nieskazitelność eliminują ryzyko do zera”. (Wacław Krupiński)

„Piękna ciemnowłosa dziewczyna z iskrzącymi się oczami i perlistym głosem wygląda na kogoś, komu właśnie spełniają się marzenia. Na dodatek śpiewa po polsku, utwierdzając nas w nieśmiałym podejrzeniu, że w Polsce są jeszcze szczęśliwi ludzie”. (Tomasz Raczek)

×
×

Koszyk

Skip to content