NOWE PROJEKTY MINISTERIALNE FILHARMONII LUBELSKIEJ

Drodzy Melomani,
Miło nam poinformować, iż Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu doceniło aplikacje złożone przez naszą Filharmonię i włączyło się w realizację następujących projektów organizowanych przez Filharmonię Lubelską:

1. WŁADYSŁAW ŻELEŃSKI W 100. LECIE ŚMIERCI (program: „Muzyka”) – cykl koncertów planowanych w sezonie artystycznym 2021/2022.

2. WŁADYSŁAW ŻELEŃSKI – MUZYKA SYMFONICZNA (program: „Muzyczny ślad”) – nagranie płyty z muzyką symfoniczną kompozytora.

3. ROZBUDOWA SYSTEMU NAGŁOŚNIENIOWEGO I OŚWIETLENIOWEGO SALI KONCERTOWEJ FILHARMONII LUBELSKIEJ realizowane w ramach programu „Infrastruktura Kultury” i stanowiące kontynuację ubiegłorocznego projektu.

Bardzo się cieszymy, że dzięki temu wsparciu będziemy mogli udostępniać Państwu ofertę kulturalną na najwyższym poziomie.