• Placeholder Image
      Czytaj dalej
      • , ,
      • 6.10.2017 Koncert kameralny

      • Zespół Muzyki Dawnej
        Dominika Stencel – róg
        Mateusz Cendlak – róg
        Tytus Wojnowicz – obój
        Jan Ziemowit Hutek – obój
        Karolina Zych – flet

        Program:
        T. Albinioni – Sinfonia B-dur na smyczki i basso continuo
        G.Ph. Telemann – Uwertura F-dur na dwa rogi
        T. Albinioni – Koncert C-dur na dwa oboje
        J.J. Quantz – Koncert fletowy G-dur
        G.Ph. Telemann – Suita D-dur na dwa oboje

        Albinioni
        Telemann
        Quantz

      • Czytaj dalej
    • Placeholder Image
      Czytaj dalej
      • , ,
      • 17.10.2017 Koncert kameralny

      • Akord 5
        Beata Dąbrowska – flet
        Aleksandra Kołodziejczyk-Barańska – obój
        Jaremi Zienkowski – klarnet
        Grzegorz Barański – fagot
        Oleg Bezushkevych – waltornia

        Program:
        W. Kilar – Kwintet na instrumenty dęte
        A. Dvořák – Kwintet F-dur
        A. Tansman – Cztery tańce polskie

        Kilar
        Dvořák
        Tansman

      • Czytaj dalej
    • Placeholder Image
      Czytaj dalej
      • , ,
      • 20.10.2017 Koncert symfoniczny/Genocyd

      • Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Lubelskiej
        Chór „Lutnia Lubelska”
        Akademicki Chór Politechniki Lubelskiej
        Elżbieta Krzemińska – przygotowanie chórów
        Dominika Falger – skrzypce
        Jan Miłosz Zarzycki – dyrygent

        Program:
        J. Hachem – „The Battle of Siddim”
        K. Szymanowski – I Koncert skrzypcowy, op. 35
        S. Barber – Adagio na smyczki
        W. Kilar – „Exodus” na chór mieszany i orkiestrę

        Hachem
        Szymanowski
        Barber
        Kilar

      • Czytaj dalej
    • Placeholder Image
      Czytaj dalej
      • , ,
      • 27.10.2017 Koncert symfoniczny

      • Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Lubelskiej
        Mauricio Diaz Alvarez – gitara
        Serhiy Hryhorenko – fortepian
        Przemysław Fiugajski – dyrygent

        Program:
        G. Bizet – I Suita z opery „Carmen”
        J. Torrent – Concierto da Vinci, op. 84
        M. Rimski-Korsakow – Kaprys hiszpański, op. 34

        Bizet
        Rimski-Korsakow
        Torrent

      • Czytaj dalej