ORKIESTRA SYMFONICZNA FILHARMONII IM. H. WIENIAWSKIEGO
W LUBLINIE

 

Skrzypce

Irina Stukaszina-Gąsior – koncertmistrz

Tomasz Kusiak – prowadzący grupę II skrzypiec

Nurłan Alimbajew

Wojciech Brodowski

Grzegorz Cholewiński

Dariusz Drzazga

Alina Dunin-Kozicka

Agnieszka Garbacz

Lech Gąsior

Anna Kaczmarek

Natalia Kozub

Aleksandra Mazurek

Agata Mrówczyńska

Magdalena Piętka-Chmielewska

Anna Popławska-Pojenta

Emilia Siepkowska

Maciej Rysak

Justyna Zańko

Łukasz Cholewiński

Luiza Drzazga

Ewa Dudek

Barbara Filipiak-Łobodzińska

Dorota Klej

Dominika Kołszut

Eliza Koma

Katarzyna Kostrzewa

Paweł Mazur

Jolanta Nowosadzka

Lidia Treszczotka

Ewa Królikowska-Mach

Krzysztof Maślanka

Przemysław Pacek

Jan Turkiewicz

Adam Zając

Ewa Zając

Altówki

Katarzyna Czerniawska – prowadząca grupę altówek

Artur Andrzejewski

Piotr Grzelak

Przemysław Raczek

Renaldo Wójtowicz

Olga Abramowicz

Agata Gumiela

Ewa Kulczyńska

Małgorzata Krasowska

Katarzyna Boczkowska

Dominika Dudek

Agata Juryś

Barbara Papierz

Iwona Piskorska

Joanna Talarek

Wiolonczele

Szymon Krzemień – prowadzący grupę wiolonczel

Yuliia Bezushkevych

Mariusz Gościło

Konrad Komusiński

Mirosław Kozub

Maciej Łacny

Magdalena Mazur

Marek Smorawiński

Małgorzata Wicka

Izabela Zagórska

Weronika Kociuba

Elżbieta Burdzań

Kontrabasy

Piotr Ścirka – prowadzący grupę kontrabasów

Urszula Czerniak

Aleksander Resiak

Robert Brzozowski

Łukasz Madej

Maciej Spychała

Harfa

Agnieszka Miedzwiecka

Flety

Maciej Hankus – prowadzący grupę instrumentów dętych drewnianych

Beata Dąbrowska

Natalia Hankus

Lech Szost

Marta Fender-Kolendo

Oboje

Agnieszka Banaszek

Aleksandra Kołodziejczyk-Barańska

Agnieszka Misztal

Katarzyna Mrozek

Klarnety

Andrzej Mazur

Andrzej Schab

Jaremi Zienkowski

Dariusz Dąbrowski

Anna Gut

Piotr Zawadzki

Fagoty

Grzegorz Barański

Wiesław Kaproń

Marek Moczulski

Piotr Dąbrowski

Wojciech Front

Karolina Mętrak

Waltornie

Vasyl Havryliv – prowadzący grupę waltorni

Oleg Bezushkevych – zastępca prowadzącego grupę waltorni

Hipolit Dziaduszek

Arkadiusz Konowałek

Aleksandra Pasek

Wiesław Worek

Trąbki

Grzegorz Hordyjewicz – prowadzący grupę trąbek

Paweł Drabarz

Dariusz Lewandowski

Zygmunt Skwierz

Puzony

Wojciech Kopyciński – prowadzący grupę puzonów

Eiko Hasegawa-Popławska

Bartłomiej Pietrzak

Mariusz Pysz

Patryk Makowski

Kamil Pasikowski

Tuba

Anton Szaszkow

Perkusja

Dominik Augustowski – prowadzący grupę perkusji 

Ilona Drozd

Stanisław Siedlaczek

Andrzej Zawisza

Ewa Michajłow

Kacper Woźniakowski

Inspektor orkiestry

Piotr Ścirka

Biblioteka materiałów nutowych

Mariusz Pysz