#zostańwdomu @20/ Zapraszamy do wirtualnej Filharmonii

Kim Oni Są…?
Poznajcie naszą filharmoniczną Rodzinę!

Ewa Polska

Mogliście jej nie poznać, ale mieli tę okazję ci, którzy brali udział w WYJAZDOWYCH AUDYCJACH MUZYCZNYCH naszej Filharmonii. W naszej ofercie znajdują się również audycje edukacyjne dla dzieci i młodzieży, które mogą być wykonywane poza siedzibą instytucji. Ich organizacją i realizacją zajmuje się właśnie p. Ewa.

Prywatnie mama młodej wielbicielki zwierząt małych, dużych i tych największych: „Gdyby mnie spytano o najcudowniejszą rzecz, jaka mnie spotkała w życiu… - jest to właśnie Ona! Mój największy skarb, bez którego nie wyobrażam sobie życia” .
Jej druga wielka miłość to pewien wspaniały król (instrumentów) – ORGANY – z którym związana jest nierozerwalnie od dawna, do dziś aktywnie koncertując.
Fascynują ją niezwykli i charyzmatyczni ludzie: „Są dla mnie inspiracją i motywują do własnego rozwoju osobistego”. Ponadto uwielbia morze, rejsy żeglarskie, wyprawy górskie i wszelkie aktywne formy spędzania czasu wolnego. Gdyby to było możliwe, mogłaby nieustannie wygrzewać się w ciepłych promieniach złocistego słońca i czerpać z niego pełnymi garściami energię i optymizm do codziennego życia.

Nie wyobraża sobie dnia bez dobrej, aromatycznej kawy, a jej życiowe motto to: „Jeśli się cofam, to tylko po to, aby wziąć rozbieg” .