#zostańwdomu @21/ Zapraszamy do wirtualnej Filharmonii

Kto jeszcze tworzy naszą filharmoniczną Rodzinę?

Andrzej Gładysz

Wielki miłośnik historii!
„Kto nie szanuje i nie ceni swojej przeszłości, ten nie jest godzien szacunku teraźniejszości, ani nie ma prawa do przyszłości…”.
„Muzyka, śpiew…mam to po prostu w genach. To całe moje życie - od początku...,od zawsze...”.

Uwielbia gawędy i opowiadania, a doświadczenia nabywa rozmawiając o muzyce i historii ze swoimi dziećmi – największą miłością swojego życia: „Moje jedyne na świecie, ukochane słoneczka!!!”.

Niepoprawny optymista, tryskający słoneczną radością i humorem wszędzie gdzie się pojawi. Zawsze pełen energii. Uwielbia zdobywać nowe doświadczenia, działać i tworzyć. Nie ma chyba dla niego rzeczy niemożliwych: „Wystarczy chcieć,trzeba chcieć. Chcieć to móc!!!”.

Otwarty na świat i nieustannie ciekawy świata! Niezłomny i dociekliwy poszukiwacz ciekawostek i zagadek, które wykorzystuje w procesie edukacji obok alternatywnych metod popularyzacji wiedzy. Komentator, narrator i reżyser inscenizacji historycznych, autor scenariuszy patriotycznych koncertów rocznicowych w Instytucie Nauk o Sztuce KUL, Lubelskim Oddziale Stowarzyszenia Polskich Artystów Muzyków oraz w naszej Filharmonii.
O tak! Dobrze pamiętacie!!! U nas także prowadzi koncerty, w tym audycje edukacyjne dla młodzieży z cyklu: AKADEMIA MUZYKI I PLASTYKI.