#zostańwdomu @28/ Zapraszamy do wirtualnej Filharmonii

Poznajcie nas! Znacie Dawida „Pana Interwała” z naszych audycji edukacyjnych? To on towarzyszy nam w podróżach muzycznych z cyklu „Magia dźwięku”. Poznajmy go bliżej!

Dawid Reja

Wielofunkcyjny animator różnych kultur, społeczności, wydarzeń, twórczych inicjatyw, a często wszystkiego naraz. Specjalista ds. ożywiania zespołów, wydarzeń, planów na przyszłość…, wszystkiego, gdzie istotny jest i tak bardzo potrzebny dobry kontakt z ludźmi.

Trener, działacz społeczny, wolontariusz. Na co dzień wymyśla różnorakie projekty, by potem tworzyć je wspólnie z ludźmi: „Działalność społeczna, ożywianie środowisk zwłaszcza mi bliskich… to jedna z moich pasji, które realizuję i w których sam się realizuję”.

Czynnie związany z Fundacją SEMPRE A FRENTE (Zawsze do Przodu) – koordynator różnych cudownych inicjatyw i projektów, które sam obmyśla, by potem realizować je razem z młodzieżą i studentami z Lublina i całej Europy.

Kocha muzykę i taniec: „Od lat zgłębiam tajniki improwizacji tanecznej oraz uczestniczę w różnych wydarzeniach i inicjatywach z nią związanych. Do tego praktykujący pasjonat – uwaga! – kultury hip-hopowej (gł. streetdance, rap, beatbox).

Cechuje go niezwykła otwartość i wprost „dziecięca” ciekawość świata: „Uwielbiam poznawać świat i ludzi, odkrywać nowe i nieznane…, przeżywać przygody… z bliskimi oraz przypadkowo napotkanymi i poznanymi ludźmi”.

Perfekcjonista, „prawdziwy energetyk”, kochający nieustanny rozwój i ruch, nigdy niezmordowany działacz... Czerpie satysfakcję i energię z wszelkich działań, a szczególnie z niesienia pomocy innym.

Uwielbia eksperymentować: w życiu, w kuchni i na parkiecie. Nie straszne mu są wszelkie wyzwania: „Pozwalają na zdobycie nowych doświadczeń, pokonywanie siebie, na rozwój”.

Od realizacji warsztatów, spotkań i audycji edukacyjnych dla dzieci przez prowadzenie festiwali i imprez młodzieżowych, eventów dla firm, po animacje kanałów w mediach społecznościowych.

W Filharmonii pamiętacie go z pewnością jako PANA INTERWAŁA z cyklu audycji dla dzieci MAGIA DŹWIĘKU:W KRAINIE INSTRUMENTÓW oraz KRÓLA HENDRYKA, który ze swoim dworem gościł Was na filharmonicznym BALU KARNAWAŁOWYM!!!