#zostańwdomu @32/ Zapraszamy do wirtualnej Filharmonii

Poznajecie Sylwię? Towarzyszy między innymi nam przy audycjach edukacyjnych jako „Sylwik”. Stęskniliście się za nimi? Bo bardzo! Poznajcie ją bliżej.

Sylwia Kurzel

Zwykła dziewczyna o niezwykłym temperamencie… Czyli – ktoś na pewno wyjątkowy.

Z muzyką jest zaprzyjaźniona od dawna. Zwłaszcza śpiew jest jej wyjątkowo bliski. Już od najmłodszych lat była członkiem zespołów muzycznych i chórów. I tak pozostało do dziś.

Żywiołowa, pomysłowa, tętniąca życiem, promienny uśmiech praktycznie nie znika z jej twarzy:
„Uwielbiam czerpać radość z tego co robię, a moje życie nieraz bywa wielką przygodą”.

Ogromnie lubi aktywność i spacery: „Razem ze znajomymi urządzamy takie specjalnie od czasu do czasu. Póki co mój osobisty rekord to 32 kilometry w czasie jednej wędrówki – oczywiście bez zatrzymywania się na dłużej”.

Szczególnie interesuje ją rozwój osobisty, psychologia oraz majsterkowanie: „Lubię kreatywność i działanie, lubię rozwijać się w różnych dziedzinach. Lubię też poznawać ludzi, bo każdy z nas jest inny, wyjątkowy, wnosi coś nowego do mojego życia i może je zmienić…kto wie!? – może nawet na lepsze”.

Postrzegana jako ambitna, charyzmatyczna i dążąca do perfekcji, a jednocześnie pozytywnie „zakręcona”, niosąca innym wiele uśmiechu i radości: „Praca z ludźmi, a szczególnie z dziećmi to dla mnie wielka radość – te energiczne maluchy mają w sobie więcej miłości i radości z życia niż niejeden dorosły. Każdy z nas powinien umieć odnaleźć w sobie dziecko...!”.

Niektórzy może przypominają sobie p. Sylwię pod postacią KRECIKA .