Billboardy do wynajęcia

Szanowni Państwo,

Filharmonia im. H. Wieniawskiego w Lublinie zaprasza do współpracy firmy pragnące promować swoją markę na tablicach reklamowych typu billboard. Billboardy to forma reklamy, której nie sposób przeoczyć, a Filharmonia posiada pięć tablic zlokalizowanych w atrakcyjnych lokalizacjach na terenie miasta Lublina. Jakie? Zapraszamy do zapoznania się z informacją i wizualizacją tablic, a firmy i instytucje zainteresowane wynajmem powierzchni reklamowych do kontaktu pod numerami telefonów:  81 5315107, 81 5315111, 81 5315118.


Billboard 1
Wymiary: 528x248 cm, słup jednostronny, nieoświetlony, dostęp z poziomu gruntu
Dokładna lokalizacja:  Czechów Północny. Skrzyżowanie dwóch najbardziej ruchliwych arterii Czechowa Północnego: Józefa Elsnera i alei Kompozytorów Polskich łączących osiedla największej spółdzielni mieszkaniowej w Lublinie, SM Czechów, a także stanowiących najważniejsze trasy komunikacyjne Lublina.
Zobacz zdjęcie i mapę

Billboard 2
Wymiary: 498x237 cm, słup jednostronny, nieoświetlony, dostęp z poziomu gruntu
Dokładna lokalizacja:  Czuby Południowe,  u zbiegu ulic: Diamentowej,  Nadbystrzyckiej i  Jana Pawła II, przy rondzie im. Narodowych Sił Zbrojnych wchodzących w skład tzw. wewnętrznej obwodnicy Lublina.
Zobacz zdjęcie i mapę

Billboard 3
Wymiary: 597x295 cm, słup jednostronny, nieoświetlony, dostęp z poziomu gruntu
Dokładna lokalizacja:  Tablica usytuowana przy ul. Lubelskiego Lipca 80 wchodzącej w skład tzw. Trasy Zielonej, jednej z najruchliwszych arterii komunikacyjnych miasta. Ulica Lubelskiego Lipca 80 przecina Aleję Józefa Piłsudskiego, przebiega obok Aqua Lublin i Arena Lublin i krzyżuje się z ulicą Cukrowniczą.
Zobacz zdjęcie i mapę

Billboard 4
Wymiary: 512x250 cm, słup jednostronny, nieoświetlony, dostęp z poziomu gruntu
Dokładna lokalizacja:  Tablica zlokalizowana przy rondzie im. Honorowych Krwiodawców w Lublinie – rondo w Lublinie, na granicy dzielnic Wieniawa i Sławinek. Jeden z najważniejszych węzłów komunikacyjnych w Lublinie. Do ronda od północy wpada al. Władysława Sikorskiego, od wschodu Al. Racławickie, od południa al. Kraśnicka a od zachodu al. Warszawska.
Zobacz zdjęcie i mapę

Billboard 5
Wymiary: 486x220 cm, słup jednostronny, nieoświetlony, dostęp z poziomu gruntu
Dokładna lokalizacja:  Tablica usytuowana przy Alei Jana Długosza, przy skrzyżowaniu z Alejami Racławickimi, jedno z najruchliwszych skrzyżowań w centrum miasta w sąsiedztwie strategicznych przystanków komunikacji miejskiej stanowiących punkty wsiadania i wysiadania pasażerów kierujących się do licznych szkół średnich, instytucji publicznych i uczelni zlokalizowanych w sąsiedztwie Ogrodu Saskiego.
Zobacz zdięcie i mapę