Miłość w karnawale


Niedziela, 10 lutego 2019, godz. 17:00
Bilety 20, 15 zł
Sala koncertowa FL

 

Ten koncert już się odbył.Miłość w karnawale

Chór Kameralny Filharmonii Lubelskiej
Dawid Jarząb – dyrygent

Program: J. Rutter, G. Turner, C. Velázquez, A. Ledesma, B. Chilcott,
J. Fisher, S. Wiechowicz, K.M. Prosnak, J. Maklakiewicz, F. Bridge
 

Miłość niejedno ma imię. Serdecznie zapraszam wszystkich Państwa na muzyczną podróż, podczas której będzie można posłuchać o tym, czym są uczucia, jakie miejsce zajmują i gdzie je kierujemy w najważniejszych chwilach naszego życia.
A czyż nie ma bardziej ekscytującej rzeczy niż np. muzyka, która nam towarzyszy, kiedy jesteśmy z najbliższymi ludźmi? Czy nie chcielibyście Państwo pokazać najbliższej Osobie na ile sposobów można o siebie dbać? I dodatkowo zabrać Ją na drugi koniec świata?
Powyższe pytania towarzyszyły mi przy budowie programu na ten wyjątkowy koncert i dlatego w ramach muzycznej niespodzianki przygotowanej przez Filharmonię Lubelską będzie można przenieść się do wielu interesujących miejsc takich jak Rio, Dublin, Londyn, Meksyk, Quito… I wśród tych pięknych miast słuchać, jak miejscowi radzą sobie z okazywaniem uczuć. A jak na tym tle wypadają Polacy? Miłośnicy głęboko zakorzenionej w naszym folklorze otwartości i bezpośredniości również znajdą coś dla siebie.
Będzie poważnie. Będzie rubasznie. Będzie wesoło oraz tęskno. Tak kolorowo, jak tylko można sobie wyobrazić.
Ze względu na wyjątkowy charakter koncertu zapraszamy melomanów w każdym wieku i w każdym stanie cywilnym do oddania się muzycznej uczcie i zatopienia się w wielobarwnej palecie dźwięków, które zaprezentuje dla Państwa Chór Kameralny Filharmonii Lubelskiej.
Niech ten koncert będzie dla Państwa impulsem, aby zbliżające się święto zakochanych było wyjątkowe.

Dawid Jarząb

 

 

Dawid Jarząb

 

Partner Filharmonii