Artyści Estrady: W rytmie kubańskiej fiesty


Niedziela, 02 lutego 2020, godz. 18:00
Bilety – 80, 60 zł
Sala koncertowa FL

 

Ten koncert już się odbył.Rey Ceballo & Tripulacion Cubana

Najpopularniejsza kubańska orkiestra w Polsce, czyli zespół Rey Ceballo & Tripulacion Cubana już wkrótce porwie publiczność w wir latynoskich rytmów. Na scenie Filharmonii Lubelskiej zabrzmią  największe hity w karnawałowych aranżacjach rodem ze słonecznej Kuby. Tego nie można przegapić! 

Rey Ceballo & Tripulacion Cubana to najpopularniejsza orkiestra kubańska na polskim rynku muzycznym. Lider formacji – Rey Ceballo – to utalentowany pianista, wiolonczelista, kompozytor, producent i aranżer muzyczny, pochodzący z Santiago de Cuba. Po podbiciu serc publiczności Ameryki Północnej oraz Europy Zachodniej, postanowił przyjechać do Polski, gdzie od ponad 18 lat cieszy publiczność latynoską muzyką. W dorobku artystycznym ma wiele projektów muzycznych – począwszy od znakomitej orkiestry Calle Sol (Ulica Słońca), przez jedyny w Europie musical „Conoce mi Cuba” („Poznaj moją Kubę”), aż po obecną orkiestrę Tripulacion Cubana.

Koncert w Lublinie będzie okazją do promocji płyty zatytułowanej „Cosas de la Vida”, czyli „Rzeczy z życia”. Opowiada ona o przeżyciach artystów, zaczynając od wyjazdu z Kuby, na wzlotach i upadkach z życia prywatnego i zawodowego kończąc, będziemy podróżować po wielu gatunkach muzycznych od latin jazz, timbę po kubański son-, czy latin-pop. W wykonaniu solistów usłyszymy między innymi: Chan Chan, Despacito, Vivir Mi Vida, Addicted To You, Bilando, Oye Como Va, Ei Se Ue Pego, Vale Por Hoy.

Tego wieczoru Filharmonia stanie się Kubą, na której muzyka, taniec, miłość i szczęście są najważniejsze! Gwarantujemy dobrą zabawę! Taniec! I spotkanie z muzykami po koncercie!