Zewnętrzny organizator: „Grease” – najsłynniejszy musical świata


Sobota, 11 stycznia 2020, godz. 19:00
Bilety 120, 90 zł
Sala koncertowa FL

 

Ten koncert już się odbył.TO ROZTAŃCZONE LATA 50-TE!
SKÓRA, FURA I ROCK AND ROLL!

Amerykańska szkoła średnia, przystojni, zbuntowani młodzieńcy w czarnych skórzanych kurtkach – niepokorni, typowi młodzi gniewni.
Szybkie samochody, cheerleaderki w różowych strojach i wszechobecna brylantyna ! Pierwsze miłosne problemy, zwariowane potańcówki, prawdziwe przyjaźnie. Fantastyczna choreografia i chwytliwe, przebojowe piosenki m.in. „You Are The One That I Want", „Summer Nights" i wiele innych.

Kultowy musical, który przenosi widzów w szalone lata 50-te!

„Grease" to także wielki przebój filmowy z 1978 roku, z niezapomnianymi rolami Johna Travolty i Olivii Newton-John. To jeden z najbardziej kultowych filmów muzycznych w historii, nominowany do wielu prestiżowych nagród (w tym m.in. do Oscara i Złotego Globu). Podczas spektaklu będzie można podziwiać oryginalną, dwupiętrową scenografię, fantastyczne stroje, wspaniałą grę świateł.

Do tego wszystkiego usłyszą Państwo znane z musicalu piosenki w polskich wersjach językowych, zaśpiewane przez doskonałych wokalistów, którzy którzy wcielą się w postaci znane dotąd tylko z filmu. Wszystko okraszone będzie stylową choreografią i grą aktorską.

Szykujemy także wiele niespodzianek, m.in na scenie pojawi się... samochód!

Bilety już w sprzedaży na portalu:
kupbilecik.pl
oraz
w kasie Filharmonii Lubelskiej