Orkiestra symfoniczna

ORKIESTRA SYMFONICZNA FILHARMONII IM. H. WIENIAWSKIEGO W LUBLINIE
THE SYMPHONY ORCHESTRA OF THE PHILHARMONIC H. WIENIAWSKI IN LUBLIN

 

Partnerzy

 
     
     
     
   
     
     
 

Współpraca redakcyjna

 
   
     
     

 

Skrzypce
Irina Stukaszina-Gąsior – koncertmistrz
(Concertmaster)
Tomasz Kusiak – prowadzący grupę II skrzypiec (Second Violin Principal)
Nurłan Alimbajew
Wojciech Brodowski
Grzegorz Cholewiński
Dariusz Drzazga
Alina Dunin-Kozicka
Agnieszka Garbacz
Lech Gąsior
Anna Kaczmarek
Natalia Kozub
Aleksandra Mazurek
Agata Mrówczyńska
Magdalena Piętka-Chmielewska
Anna Popławska-Pojenta
Emilia Siepkowska
Maciej Rysak

Justyna Zańko
Izabela Baca
Łukasz Cholewiński
Luiza Drzazga
Ewa Dudek
Dorota Klej
Eliza Koma
Katarzyna Kostrzewa

Barbara Filipiak-Łobodzińska
Paweł Mazur
Jolanta Nowosadzka
Lidia Treszczotka

Altówki
Katarzyna Czerniawska – prowadząca grupę altówek (Viola Principal)
Artur Andrzejewski
Piotr Grzelak
Przemysław Raczek
Renaldo Wójtowicz
Agata Gumiela
Ewa Kulczyńska
Małgorzata Krasowska 
 

Wiolonczele
Szymon Krzemień – prowadzący grupę wiolonczel
(Cello Principal)
Konrad Komusiński – prowadzący grupę wiolonczel (Cello Principal)
Mariusz Gościło
Mirosław Kozub
Maciej Łacny
Magdalena Mazur
Marek Smorawiński
Małgorzata Wicka
Izabela Zagórska
Weronika Kociuba
Yuliia Bezushkevych
 

Kontrabasy
Piotr Ścirka – prowadzący grupę kontrabasów (Bass Principal)
Marcin Bobak
Urszula Czerniak
Aleksander Resiak
Dariusz Waćkowski
Robert Brzozowski
 

Harfa
Agnieszka Miedzwiecka


Flety
Maciej Hankus – prowadzący grupę instrumentów dętych drewnianych
(Woodwinds Instruments Principal)
Beata Dąbrowska
Lech Szost
Ewa Szułowicz

Oboje
Agnieszka Banaszek
Aleksandra Kołodziejczyk-Barańska
Agnieszka Misztal


Klarnety
Dariusz Dąbrowski
Andrzej Mazur
Andrzej Schab
Jaremi Zienkowski


Fagoty
Grzegorz Barański
Piotr Dąbrowski
Wiesław Kaproń
Marek Moczulski

Waltornie
Oleg Bezushkevych – zastępca prowadzącego grupę waltorni (Horn Assistant Principal)
Vasyl Havryliv – prowadzący grupę waltorni (Horn Principal)
Hipolit Dziaduszek
Arkadiusz Konowałek


Trąbki
Grzegorz Hordyjewicz – prowadzący grupę trąbek (Trumpet Principal)
Paweł Drabarz
Dariusz Lewandowski
Zygmunt Skwierz


Puzony
Wojciech Kopyciński – prowadzący grupę puzonów (Trombone Principal)
Eiko Hasegawa-Popławska
Mariusz Pysz


Tuba
Anton Szaszkow


Perkusja
Dominik Augustowski – prowadzący grupę perkusji (Percussion Principal)

Ilona Drozd
Stanisław Siedlaczek

Andrzej Zawisza
 

Inspektor orkiestry
Piotr Ścirka

Biblioteka materiałów nutowych (Principal Librarian)
Mariusz Pysz
 

*współpraca









THE SYMPHONY ORCHESTRA OF THE PHILHARMONIC H. WIENIAWSKI IN LUBLIN